VÝROBCE TECHNIKY PRO ČIŠTĚNÍ,
MONITORING, FRÉZOVÁNÍ
A OPRAVY KANALIZACE…

VÝROBCE TECHNIKY PRO ČIŠTĚNÍ,
MONITORING, FRÉZOVÁNÍ
A OPRAVY KANALIZACE…

VÝROBCE TECHNIKY PRO ČIŠTĚNÍ,
MONITORING, FRÉZOVÁNÍ
A OPRAVY KANALIZACE…

VÝROBCE TECHNIKY PRO ČIŠTĚNÍ,
MONITORING, FRÉZOVÁNÍ
A OPRAVY KANALIZACE…

VÝROBCE TECHNIKY PRO ČIŠTĚNÍ,
MONITORING, FRÉZOVÁNÍ
A OPRAVY KANALIZACE…

VÝROBCE TECHNIKY PRO ČIŠTĚNÍ,
MONITORING, FRÉZOVÁNÍ
A OPRAVY KANALIZACE…

O firmě

Společnost IBOS a. s. byla založena v roce 1999. Od svého vzniku jsme měli jasný cíl. Prosadit se ve výrobě a prodeji techniky určené pro čištění kanalizace, monitorování kanalizace, frézování kanalizace a opravy kanalizace. Průběžně přicházíme se stále novými technickými přístupy, metodami a řešeními, které se týkají našeho výrobního programu a služeb. Sledujeme technologický vývoj a reagujeme na něj. A to vše ve snaze být stále lepší a odpovědnější ve vztahu k zákazníkovi.

Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001. Inovace, vývoj a zaměření na zákazníka jsou prioritami společnosti IBOS a.s., které výrazně určují portfolio nabízených produktů a služeb. Vyrábíme a prodáváme vysokotlaká čisticí zařízení, samochodné a posuvné kamery pro monitorování potrubí včetně softwarových vybavení, kanalizační roboty Prokasro, systémy pro tlakové zkoušky těsnosti kanalizace SKLARZ, zařízení pro opravy kanalizací EPROS, kanalizační kombinované a recyklační vozy IBOS a FFG, ruční nářadí a příslušenství pro čištění kanalizací. Samozřejmě provádíme servisní činnosti všech těchto technologií a zařízení.

Naše vysokotlaká čisticí zařízení si lze vyzkoušet v naší předváděcí akci.

Úspěšný rozvoj našich aktivit nás přivedl na myšlenku expandovat i na zahraniční trhy. Svá zastoupení dnes máme v patnácti zemích. To vše zvládáme z pozice středně velké firmy, jejíž zkušení a odborně znalí zaměstnanci vám nabízejí cenově zajímavé výrobky, služby a veškerý záruční i pozáruční servis.

PROJEKTY SPOLUFINANCOVANÉ PROSTŘEDKY EVROPSKÉ UNIE:

Společnost realizovala projekt „Nová řada monitorovacích robotů CAMBOSS“, který byl spolufinancován Evropskou unií:

 • Projekt: Nová řada monitorovacích robotů Camboss, CZ.01.1.02/0.0/0­.0/15_014/0005864
 • Datum zahájení projektu: 1.1.2016
 • Datum ukončení projektu: 31.12.2018
 • Rozpočet projektu: 19.593.653,– Kč
 • Dotace max.: 8.817.143,85 Kč

Nová řada monitorovacích robotů CAMBOSS – projekt spolufinancován Evropskou unií


Společnost aktuálně realizuje:

 • Název projektu: Kamerový systém Full HD pro nástrčné a satelitní hlavy
 • Kód projektu: CZ.01.1.02/0.0/0­.0/20_321/0025182
 • Příjemce: IBOS a.s.
 • Partner: MARF s.r.o.
 • Doba řešení: 1. 2. 2021 – 31. 5. 2023

Anotace projektu: Předmětem projektu je vytvoření prototypu kamerového systému Full HD i pro malé nástrčné a satelitní hlavy. Bude tedy vytvořen nový miniaturní kamerový modul s rozlišením Full HD, který by byl použitelný pro nové výkyvné a axiální kamerové hlavy. Požadavky na tyto hlavy jsou vedle menších rozměrů také vyšší rozlišení a přenos po metalickém vedení. K novým hlavám bude vyvinut i nový laminátový kabel s vhodným přenosovým médiem a přijímač video signálu Full HD, včetně odpovídajícího firmware a SW. Projekt řeší problém nedostatečného rozlišení kamery určené pro monitoring kanalizačních sítí, především pak přípojek a domovních rozvodů od DN25. HD rozlišení obrazu poskytne detailnější rozlišení drobných poškození povrchu potrubí a možnost přesnějšího měření ovalit a deformací optickou metodou za pomocí laseru. Díky tomuto projektu dojde k vytvoření nového prototypu kamerového systému Full HD i pro malé nástrčné a satelitní hlavy. Tyto kamerové hlavy bude možné využívat s novou kamerovou nástavbou CamBoss HD a satelitním systémem (CamBoss SAT), který je schopen dělat prohlídky kanalizačních přípojek z hlavního řadu. Dále pak budou využívány s nástrčnými systémy a ovládacím boxem IBOX HD, který bude vyvinut ze současného IBOX systému.


 • Jsme připraveni na GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – zásady zpracování osobních údajů si můžete přečíst zde.IBOS a.s. • Hlinská 694/2b • 370 01 České Budějovice • Tel.: +420 387 310 227 • Fax: +420 387 310 226 • mail: ibos@ibos.cz

© 2008 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign

Do jednosměnného provozu hledáme kovozámečníky a pracovníky pro kompletaci strojních celků ( montážní a svářečské práce, zapojování hydraulických okruhů apod. ) Pro bližší info prosím volejte +420 608 468 108