Opravy potrubí

CoverUp Key

Jsme prodejci CoverUp Key – jedinečného pomocníka při otvírání všech druhů kanálů a šachet. Díky pestré paletě nástrojů je tou nejsnazší a nejefektivnější cestou, jak uvolnit poklop a dostat se tak do šachty nebo ventilu. Tak šetří Váš čas a zvyšuje efektivitu práce.

Jak  CoverUp Key funguje? Je to velmi jednoduché. Jedinečný a patentovaný posuvný kladívkový mechanismus umožňuje uživatelům působit na poklopy dočasnou silou směrem nahoru. V kombinaci se správným nástavcem (k dispozici je jich více než 15) mohou pracovníci udeřit zespodu do zaseknutých poklopů a přinutit je, aby se zvedly. Díky své konstrukci je náraz absorbován samotným poklopem, což znamená, že CoverUp Key je nejen vysoce účinný, ale také bezpečný. Umožňuje také uživatelům zachovat si během používání správnou polohu těla, čímž se minimalizuje riziko poranění zad.

   

 

 

 

Kontakt


    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které budou použity výlučně v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů v rámci nařízení GDPR.