Opravy potrubí

ProKasro

Čištění, monitoring a následná sanace stokových sítí spolu bezpodmínečně souvisejí. Proto se neustále vyvíjejí nové a dokonalejší multifunkční systémy, které dovolují udržovat stokové sítě v co nejlepším stavu.

Ke špičce patří zařízení ProKasro, která nabízí také naše společnost. Jde o pneumatický, hydraulický či elektrický frézovací robot pro DN130 – 600 s vlastní pohonnou jednotkou navržený pro opravy kanalizačního potrubí. Samochodný robot s kamerou má jednoduché dálkové ovládání. Signály jsou přenášeny kabelem na pult operátora, který pomocí záznamové a ovládací jednotky rychle vyhodnotí situaci a zareaguje na ni. Těmito roboty je možno opravovat a frézovat potrubí.

Další důležitou technologií pod značkou PROKASRO je UV systém založený na využití ultrafialového záření, díky kterému je umožněn proces vytvrzování vložky (lineru) v místě závady s velmi rychlou reakcí, což je důležité pro krátké odstavení potrubí z provozu. UV technologií ProKasro lze vytvrzovat linery v průměru DN150 – 2000.

  

 

Kontakt


    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které budou použity výlučně v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů v rámci nařízení GDPR.