Monitorovací technika

Tlakové zkoušky

Zařízení na tlakové zkoušky potrubí a kanalizace

Zkoušky těsnosti kanalizačních trubek se provádějí po dokončení výstavby nové sítě, při kontrole starých rozvodů nebo po rekonstrukci potrubí či kanalizace. Společnost IBOS a. s., nabízí nejmodernější zařízení na tlakové zkoušky potrubí a kanalizace, která umožňují převádět průběh tlaku při zkoušce do digitální formy a sledovat jej na displeji po celou dobu měření. Software provádí sběr dat, archivaci, vyhodnocení jednotlivých zkoušek a zpracování do protokolů s grafickým zobrazením průběhu zkoušky. Zařízení umožňuje různé zkušební metody, které zjišťují, nakolik je potrubní a kanalizační systém narušen.

Nabízíme dvě varianty IBOS PRESS systému. První variantu je vždy nutné propojit s PC nebo je možné použít PC integrované v řídícím systému CamBoss. Varianta druhá je kufr s integrovaným PC – IBOS PRESS PC Battery. V obou případech lze pracovat s naším software DigiPress, který slouží ke sběru dat, archivaci, vyhodnocení jednotlivých zkoušek a zpracování do protokolů s grafickým zobrazením průběhu zkoušky, vše dle normy EN1610. Případně si můžete vybrat z nabídky firmy Sklarz, kterou zastupujeme.

Kontakt


    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které budou použity výlučně v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů v rámci nařízení GDPR.